Posem-nos vermells

Els nostres alumnes de 1r ESO han estat treballant un projecte de forma cooperativa anomenat : Posem-nos vermells. Han treballat aspectes fonamentals i científics sobre la sang i la seva importància per la nostra vida. Han organitzat una campanya de donació de sang a la nostra Escola pel dia 10 de febrer, el dia de la Cursa. Aquests dies han preparat un significatiu obsequi per totes aquelles persones que donin sang. Ha estat una setmana molt engrescadora en la que han enregistrat vídeos motivadors per la campanya de donació. Aquests dies la il.lusió i la creativitat eren les protagonistes a les nostres aules de 1r. Gràcies.

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.

error: Content is protected !!